O nas

Można powiedzieć, że Cykloza powstała w 2003 i lepiej lub gorzej funkcjonuje do dziś, zmieniając się (chociaż wolimy myśleć, że ewoluując w bliżej nieokreślonym jeszcze kierunku) przez te wszystkie lata aż do dnia obecnego.


Nie mamy żadnego regulaminu, statusu, określonej i stałej liczby członków. To nie organizacja militarna ani tajne stowarzyszenie wzajemnej adoracji - po prostu jeździmy na rowerach. W gronie starych znajomych albo z nowymi ludźmi jak się napatoczą po drodze.


Lubimy myśleć, że nie jesteśmy zafiksowani na jakiś konkretny typ roweru bądź terenu do jazdy - mamy i szosówki i górale i rowery pod sakwy (stosunkowo najnowszy nabytek) a w przyszłości może pojawią się fulle do bardziej agresywnej jazdy w dół 🙂 Braliśmy udział w wycieczkach na ognisko przy piwie, w zawodach (nawet z licencją), w ekstremalnie długich trasach jednodniowych, w szosowych wypadach w peletonie, szaleństwie mtb na górskich singlach, a ostatnio zabieramy się za jazdę z sakwami. Ważne, żeby był fun i fajne zdjęcia. Bo to właśnie nas napędza - nowe, ciekawe miejsca, zrobienie dobrego zdjęcia, przejechanie fascynującej trasy, poznanie nowych, pozytywnie zakręconych ludzi.

Można nas też znaleźć w informacyjnym gigaśmietniku, czyli na Facebooku.